FCR2WSJR-52-82R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FCR2WSJR-52-82R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2W 5% AXIAL
Foi de date: FCR2WSJR-52-82R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FCR2WSJR-52-82R
Număr parc FCR2WSJR-52-82R Producător Yageo
Descriere RES 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2385126 pcs Fișa cu date FCR2WSJR-52-82R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -350/ +350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie FCR Rezistenţă 82 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
descriere detaliata 82 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Compoziţie Carbon Film