CS1206KKX7RYBB104
Prezentarea produsului
Număr parc: CS1206KKX7RYBB104
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Foi de date: CS1206KKX7RYBB104.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CS1206KKX7RYBB104
Număr parc CS1206KKX7RYBB104 Producător Yageo
Descriere CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1374464 pcs Fișa cu date CS1206KKX7RYBB104.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie CS
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.1µF