CS1206JRNPO0BN222
Prezentarea produsului
Număr parc: CS1206JRNPO0BN222
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 100V NPO 1206
Foi de date: CS1206JRNPO0BN222.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CS1206JRNPO0BN222
Număr parc CS1206JRNPO0BN222 Producător Yageo
Descriere CAP CER 2200PF 100V NPO 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1132455 pcs Fișa cu date CS1206JRNPO0BN222.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie CS
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 2200pF