CS1206JKNPOCBN121
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS1206JKNPOCBN121
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 120PF 1KV NPO 1206
Foi de date: CS1206JKNPOCBN121.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CS1206JKNPOCBN121
Număr parc CS1206JKNPOCBN121 Producător Yageo
Descriere CAP CER 120PF 1KV NPO 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 447127 pcs Fișa cu date CS1206JKNPOCBN121.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie CS
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 120pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 120pF