CFR100JR-52-82K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CFR100JR-52-82K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 82K OHM 5% 1W AXIAL
Foi de date: CFR100JR-52-82K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CFR100JR-52-82K
Număr parc CFR100JR-52-82K Producător Yageo
Descriere RES 82K OHM 5% 1W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3866394 pcs Fișa cu date CFR100JR-52-82K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -350/ +350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie CFR Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Compoziţie Carbon Film