CC1812KKX7RDBB822
YageoYageo
CC1812KKX7RDBB822 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1812KKX7RDBB822
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 2KV X7R 1812
Foi de date: 1.CC1812KKX7RDBB822.pdf2.CC1812KKX7RDBB822.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CC1812KKX7RDBB822
Număr parc CC1812KKX7RDBB822 Producător Yageo
Descriere CAP CER 8200PF 2KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4533 pcs Fișa cu date 1.CC1812KKX7RDBB822.pdf2.CC1812KKX7RDBB822.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.059" (1.50mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 311-4567-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 8200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
capacitanță 8200pF Aplicații General Purpose