CC1812JKNPOCBN331
YageoYageo
CC1812JKNPOCBN331 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1812JKNPOCBN331
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 330PF 1KV NPO 1812
Foi de date: CC1812JKNPOCBN331.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CC1812JKNPOCBN331
Număr parc CC1812JKNPOCBN331 Producător Yageo
Descriere CAP CER 330PF 1KV NPO 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 410576 pcs Fișa cu date CC1812JKNPOCBN331.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume 1812CG331JEBB00
CC1812JKNPOCBN331-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
capacitanță 330pF Aplicații General Purpose