CC1210KKX7RDBB102
YageoYageo
CC1210KKX7RDBB102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1210KKX7RDBB102
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
Foi de date: 1.CC1210KKX7RDBB102.pdf2.CC1210KKX7RDBB102.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CC1210KKX7RDBB102
Număr parc CC1210KKX7RDBB102 Producător Yageo
Descriere CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 215252 pcs Fișa cu date 1.CC1210KKX7RDBB102.pdf2.CC1210KKX7RDBB102.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 311-2043-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose