CC1206MKX7RDBB102
YageoYageo
CC1206MKX7RDBB102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1206MKX7RDBB102
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Foi de date: CC1206MKX7RDBB102.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CC1206MKX7RDBB102
Număr parc CC1206MKX7RDBB102 Producător Yageo
Descriere CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 314488 pcs Fișa cu date CC1206MKX7RDBB102.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 311-4501-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose