CC1206KKX7RDBB471
YageoYageo
CC1206KKX7RDBB471 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CC1206KKX7RDBB471
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Foi de date: CC1206KKX7RDBB471.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CC1206KKX7RDBB471
Număr parc CC1206KKX7RDBB471 Producător Yageo
Descriere CAP CER 470PF 2KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 322467 pcs Fișa cu date CC1206KKX7RDBB471.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie CC
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 311-1974-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 470pF Aplicații General Purpose