AT1206DRD0711RL
YageoYageo
AT1206DRD0711RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT1206DRD0711RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 11 OHM 0.5% 1/4W 1206
Foi de date: AT1206DRD0711RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AT1206DRD0711RL
Număr parc AT1206DRD0711RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 11 OHM 0.5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1894350 pcs Fișa cu date AT1206DRD0711RL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serie AT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului AT1206DRD0711RL Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 11 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5%
Descriere RES SMD 11 OHM 0.5% 1/4W 1206 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film