AT0603DRD0723K7L
YageoYageo
AT0603DRD0723K7L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT0603DRD0723K7L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 23.7KOHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: AT0603DRD0723K7L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AT0603DRD0723K7L
Număr parc AT0603DRD0723K7L Producător Yageo
cantitate valabila 4102357 pcs Fișa cu date AT0603DRD0723K7L.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie AT Rezistenţă 23.7 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 23.7 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film