AHP50AJB-75R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHP50AJB-75R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 75 OHM 5%
Foi de date: AHP50AJB-75R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
252 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHP50AJB-75R
Număr parc AHP50AJB-75R Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 75 OHM 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31060 pcs Fișa cu date AHP50AJB-75R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie AHP
Rezistenţă 75 Ohms Putere (Wați) 50W
Pachet / Caz Axial, Box Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Stil de plumb Wire Leads
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 75 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound