AHA80AJB-15R
YageoYageo
AHA80AJB-15R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA80AJB-15R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES CHAS MNT 15 OHM 5% 80W
Foi de date: AHA80AJB-15R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA80AJB-15R
Număr parc AHA80AJB-15R Producător Yageo
Descriere RES CHAS MNT 15 OHM 5% 80W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14196 pcs Fișa cu date AHA80AJB-15R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 15 Ohms Putere (Wați) 80W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Threaded
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 15 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound