AHA80AFB-8K25
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA80AFB-8K25
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 8.25K OHM
Foi de date: AHA80AFB-8K25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA80AFB-8K25
Număr parc AHA80AFB-8K25 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 8.25K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13854 pcs Fișa cu date AHA80AFB-8K25.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 8.25 kOhms Putere (Wați) 80W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb M5 Threaded Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 8.25 kOhms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor