AHA80AFB-3R48
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA80AFB-3R48
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.48 OHM
Foi de date: AHA80AFB-3R48.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA80AFB-3R48
Număr parc AHA80AFB-3R48 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.48 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15341 pcs Fișa cu date AHA80AFB-3R48.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 3.48 Ohms Putere (Wați) 80W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb M5 Threaded Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3.48 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AHA80AFB-3R32
AHA80AFB-3R32
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.32 OHM
In stoc: 13032 pcs
Descarca: AHA80AFB-3R32.pdf
RFQ
AHA80AFB-3R16
AHA80AFB-3R16
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.16 OHM
In stoc: 13388 pcs
Descarca: AHA80AFB-3R16.pdf
RFQ
AHA80AFB-3R4
AHA80AFB-3R4
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.4 OHM 1