AHA80AFB-1R65
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA80AFB-1R65
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.65 OHM
Foi de date: AHA80AFB-1R65.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA80AFB-1R65
Număr parc AHA80AFB-1R65 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.65 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13097 pcs Fișa cu date AHA80AFB-1R65.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 1.65 Ohms Putere (Wați) 80W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb M5 Threaded Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.65 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor