AHA50AFB-5K36
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA50AFB-5K36
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.36K OHM
Foi de date: AHA50AFB-5K36.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA50AFB-5K36
Număr parc AHA50AFB-5K36 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.36K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29409 pcs Fișa cu date AHA50AFB-5K36.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 5.36 kOhms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 5.36 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor