AHA50AFB-250R
YageoYageo
AHA50AFB-250R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA50AFB-250R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES CHAS MNT 250 OHM 1% 50W
Foi de date: AHA50AFB-250R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA50AFB-250R
Număr parc AHA50AFB-250R Producător Yageo
Descriere RES CHAS MNT 250 OHM 1% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18697 pcs Fișa cu date AHA50AFB-250R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 250 Ohms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume YAG1030 Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 250 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor