AHA50AFB-1K15
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA50AFB-1K15
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15K OHM
Foi de date: AHA50AFB-1K15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA50AFB-1K15
Număr parc AHA50AFB-1K15 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34737 pcs Fișa cu date AHA50AFB-1K15.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 1.15 kOhms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.15 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AHA50AFB-1K33
AHA50AFB-1K33
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.33K OHM
In stoc: 34243 pcs
Descarca: AHA50AFB-1K33.pdf
RFQ
AHA50AFB-1K13
AHA50AFB-1K13
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13K OHM
In stoc: 29449 pcs
Descarca: AHA50AFB-1K13.pdf
RFQ
AHA50AFB-1K
AHA50AFB-1K
Descriere: RES CHAS MNT 1K OHM 1% 50W