AHA500FB-34R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA500FB-34R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 34 OHM 1%
Foi de date: AHA500FB-34R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1080 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA500FB-34R
Număr parc AHA500FB-34R Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 34 OHM 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 134530 pcs Fișa cu date AHA500FB-34R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serie AHA
Rezistenţă 34 Ohms Putere (Wați) 5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.358" (9.10mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 34 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor