AHA25AFB-200R
YageoYageo
AHA25AFB-200R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA25AFB-200R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES CHAS MNT 200 OHM 1% 25W
Foi de date: AHA25AFB-200R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA25AFB-200R
Număr parc AHA25AFB-200R Producător Yageo
Descriere RES CHAS MNT 200 OHM 1% 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31781 pcs Fișa cu date AHA25AFB-200R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 200 Ohms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume YAG1020 Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.587" (14.90mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 200 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor