AHA25AFB-1K43
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA25AFB-1K43
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.43K OHM
Foi de date: AHA25AFB-1K43.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA25AFB-1K43
Număr parc AHA25AFB-1K43 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.43K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40794 pcs Fișa cu date AHA25AFB-1K43.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 1.43 kOhms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.587" (14.90mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.43 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AHA25AFB-1K4
AHA25AFB-1K4
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.4K OHM