AHA25AFB-18R7
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA25AFB-18R7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 18.7 OHM
Foi de date: AHA25AFB-18R7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA25AFB-18R7
Număr parc AHA25AFB-18R7 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 18.7 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37179 pcs Fișa cu date AHA25AFB-18R7.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 18.7 Ohms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.587" (14.90mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 18.7 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor