AHA25AFB-10R5
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA25AFB-10R5
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.5 OHM
Foi de date: AHA25AFB-10R5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA25AFB-10R5
Număr parc AHA25AFB-10R5 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.5 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32593 pcs Fișa cu date AHA25AFB-10R5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 10.5 Ohms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.587" (14.90mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10.5 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AHA25AFB-118R
AHA25AFB-118R
Producători: Yageo
Descriere: RESISTOR CHASSIS MOUNT 118 OHM 1
In stoc: 37023 pcs
Descarca: AHA25AFB-118R.pdf
RFQ
AHA25AFB-10R
AHA25AFB-10R
Producători: Yageo
Descriere: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W