AHA10BJB-6R8
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA10BJB-6R8
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASIS MOUNT 6.8 OHM 5%
Foi de date: AHA10BJB-6R8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA10BJB-6R8
Număr parc AHA10BJB-6R8 Producător Yageo
Descriere RESISTOR CHASIS MOUNT 6.8 OHM 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8969 pcs Fișa cu date AHA10BJB-6R8.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 6.8 Ohms Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb M4 Threaded Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.795" (45.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 6.8 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor