AHA10BJB-33R
YageoYageo
AHA10BJB-33R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA10BJB-33R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W
Foi de date: AHA10BJB-33R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AHA10BJB-33R
Număr parc AHA10BJB-33R Producător Yageo
Descriere RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7580 pcs Fișa cu date AHA10BJB-33R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 33 Ohms Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb M4 Threaded
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.795" (45.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 33 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound