AHA10AFB-5R6
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AHA10AFB-5R6
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RESISTOR CHASIS MOUNT 5.6 OHM1%
Foi de date: AHA10AFB-5R6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
720 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AHA10AFB-5R6
Număr parc AHA10AFB-5R6 Producător Yageo
cantitate valabila 75872 pcs Fișa cu date AHA10AFB-5R6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Serie AHA
Rezistenţă 5.6 Ohms Putere (Wați) 10W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Caracteristică de montare Flanges
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.429" (10.90mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 5.6 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor