AF2010JK-07110RL
YageoYageo
AF2010JK-07110RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF2010JK-07110RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 110 OHM 5% 3/4W 2010
Foi de date: AF2010JK-07110RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AF2010JK-07110RL
Număr parc AF2010JK-07110RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 110 OHM 5% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1158904 pcs Fișa cu date AF2010JK-07110RL.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie AF Rezistenţă 110 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 110 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film