AF124-JR-0710RL
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF124-JR-0710RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804
Foi de date: AF124-JR-0710RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AF124-JR-0710RL
Număr parc AF124-JR-0710RL Producător Yageo
Descriere RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3206061 pcs Fișa cu date AF124-JR-0710RL.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0804 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serie AF124 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0804, Convex, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de rezistențe 4 Număr de știfturi 8
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
descriere detaliata 10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated