AF1210FR-07510RL
YageoYageo
AF1210FR-07510RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF1210FR-07510RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 510 OHM 1% 1/2W 1210
Foi de date: AF1210FR-07510RL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AF1210FR-07510RL
Număr parc AF1210FR-07510RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 510 OHM 1% 1/2W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2656444 pcs Fișa cu date AF1210FR-07510RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie AF Rezistenţă 510 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 510 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film