AF1206JR-0724RL
YageoYageo
AF1206JR-0724RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF1206JR-0724RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 24 OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: AF1206JR-0724RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AF1206JR-0724RL
Număr parc AF1206JR-0724RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 24 OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6053619 pcs Fișa cu date AF1206JR-0724RL.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie AF Rezistenţă 24 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 24 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film