AF0805JR-0782KL
YageoYageo
AF0805JR-0782KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF0805JR-0782KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 82K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: AF0805JR-0782KL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AF0805JR-0782KL
Număr parc AF0805JR-0782KL Producător Yageo
Descriere RES SMD 82K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9760851 pcs Fișa cu date AF0805JR-0782KL.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie AF Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 82 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film