AF0603FR-07910RL
YageoYageo
AF0603FR-07910RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF0603FR-07910RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 910 OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: AF0603FR-07910RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AF0603FR-07910RL
Număr parc AF0603FR-07910RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 910 OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11913459 pcs Fișa cu date AF0603FR-07910RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie AF Rezistenţă 910 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 910 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film