AF0201JR-073K3L
YageoYageo
AF0201JR-073K3L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AF0201JR-073K3L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 3.3K OHM 5% 1/20W 0201
Foi de date: AF0201JR-073K3L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AF0201JR-073K3L
Număr parc AF0201JR-073K3L Producător Yageo
Descriere RES SMD 3.3K OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8963107 pcs Fișa cu date AF0201JR-073K3L.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.05W, 1/20W
Tensiune - Defalcare 0201 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie AF
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0201 (0603 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului AF0201JR-073K3L Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 3.3k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES SMD 3.3K OHM 5% 1/20W 0201 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film