AC1210FR-0782K5L
YageoYageo
AC1210FR-0782K5L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC1210FR-0782K5L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 82.5K OHM 1% 1/2W 1210
Foi de date: AC1210FR-0782K5L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AC1210FR-0782K5L
Număr parc AC1210FR-0782K5L Producător Yageo
Descriere RES SMD 82.5K OHM 1% 1/2W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2919909 pcs Fișa cu date AC1210FR-0782K5L.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie AC Rezistenţă 82.5 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 82.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film