AC1210FR-07105RL
YageoYageo
AC1210FR-07105RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC1210FR-07105RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 105 OHM 1% 1/2W 1210
Foi de date: AC1210FR-07105RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AC1210FR-07105RL
Număr parc AC1210FR-07105RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 105 OHM 1% 1/2W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 323657 pcs Fișa cu date AC1210FR-07105RL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serie AC Rezistenţă 105 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume YAG5424DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 105 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film