AC1206JR-072K7L
YageoYageo
AC1206JR-072K7L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC1206JR-072K7L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: AC1206JR-072K7L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AC1206JR-072K7L
Număr parc AC1206JR-072K7L Producător Yageo
Descriere RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9945875 pcs Fișa cu date AC1206JR-072K7L.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie AC Rezistenţă 2.7 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)