AC0201JR-072K2L
YageoYageo
AC0201JR-072K2L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC0201JR-072K2L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2.2K OHM 5% 1/20W 0201
Foi de date: AC0201JR-072K2L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AC0201JR-072K2L
Număr parc AC0201JR-072K2L Producător Yageo
Descriere RES SMD 2.2K OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15399643 pcs Fișa cu date AC0201JR-072K2L.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie AC Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume AC0201JR-072K2L-ND
YAG3433TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film