AC0201FR-07232RL
YageoYageo
AC0201FR-07232RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AC0201FR-07232RL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 232 OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: AC0201FR-07232RL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AC0201FR-07232RL
Număr parc AC0201FR-07232RL Producător Yageo
Descriere RES SMD 232 OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16858893 pcs Fișa cu date AC0201FR-07232RL.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.05W, 1/20W
Tensiune - Defalcare 0201 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie AC
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0201 (0603 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului AC0201FR-07232RL Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 232 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 232 OHM 1% 1/20W 0201 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film