9T12062A4702DBHFT
YageoYageo
9T12062A4702DBHFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9T12062A4702DBHFT
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 47K OHM 0.5% 1/8W 1206
Foi de date: 9T12062A4702DBHFT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9T12062A4702DBHFT
Număr parc 9T12062A4702DBHFT Producător Yageo
Descriere RES SMD 47K OHM 0.5% 1/8W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3479 pcs Fișa cu date 9T12062A4702DBHFT.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RT Rezistenţă 47 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 2390 411 64703
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 47 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film