9T12062A2000BAHFT
YageoYageo
9T12062A2000BAHFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9T12062A2000BAHFT
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 200 OHM 0.1% 1/8W 1206
Foi de date: 9T12062A2000BAHFT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9T12062A2000BAHFT
Număr parc 9T12062A2000BAHFT Producător Yageo
Descriere RES SMD 200 OHM 0.1% 1/8W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3132 pcs Fișa cu date 9T12062A2000BAHFT.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie RT Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 2390 611 42001
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 200 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film