9T08052A4301DAHFT
YageoYageo
9T08052A4301DAHFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9T08052A4301DAHFT
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 4.3K OHM 0.5% 1/8W 0805
Foi de date: 9T08052A4301DAHFT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9T08052A4301DAHFT
Număr parc 9T08052A4301DAHFT Producător Yageo
Descriere RES SMD 4.3K OHM 0.5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5630 pcs Fișa cu date 9T08052A4301DAHFT.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RT Rezistenţă 4.3 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 2390 601 64302
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 4.3 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film