9T08052A3482DAHFT
YageoYageo
9T08052A3482DAHFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9T08052A3482DAHFT
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 34.8K OHM 0.5% 1/8W 0805
Foi de date: 9T08052A3482DAHFT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9T08052A3482DAHFT
Număr parc 9T08052A3482DAHFT Producător Yageo
Descriere RES SMD 34.8K OHM 0.5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3434 pcs Fișa cu date 9T08052A3482DAHFT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RT
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Alte nume 2390 601 63483
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 9T08052A3482DAHFT
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 34.8k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5% Descriere RES SMD 34.8K OHM 0.5% 1/8W 0805