9T04021A2002BAHF3
YageoYageo
9T04021A2002BAHF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9T04021A2002BAHF3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 9T04021A2002BAHF3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9T04021A2002BAHF3
Număr parc 9T04021A2002BAHF3 Producător Yageo
Descriere RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3753 pcs Fișa cu date 9T04021A2002BAHF3.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RT Rezistenţă 20 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 2390 606 42003
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 20 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film