9C08052A39R2FKHFT
YageoYageo
9C08052A39R2FKHFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9C08052A39R2FKHFT
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 39.2 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: 9C08052A39R2FKHFT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9C08052A39R2FKHFT
Număr parc 9C08052A39R2FKHFT Producător Yageo
Descriere RES SMD 39.2 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5462 pcs Fișa cu date 9C08052A39R2FKHFT.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie 9C Rezistenţă 39.2 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 311-39.2CDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 39.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film