9C08052A2R00FGHFT
YageoYageo
9C08052A2R00FGHFT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9C08052A2R00FGHFT
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 2 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: 9C08052A2R00FGHFT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 9C08052A2R00FGHFT
Număr parc 9C08052A2R00FGHFT Producător Yageo
Descriere RES SMD 2 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5341 pcs Fișa cu date 9C08052A2R00FGHFT.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±500ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie 9C Rezistenţă 2 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 232273462008
311-2.00CTR
9C08052A2R00FKHFT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film