Y406268R0000A0R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y406268R0000A0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y406268R0000A0R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 68 OHM 0.05% 0.3W 0805
Foi de date: Y406268R0000A0R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y406268R0000A0R
Număr parc Y406268R0000A0R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 68 OHM 0.05% 0.3W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13850 pcs Fișa cu date Y406268R0000A0R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.3W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±2.5ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serie FRSH
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y406268R0000A0R Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 68 Ohm ±0.05% 0.3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05%
Descriere RES SMD 68 OHM 0.05% 0.3W 0805 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil