Y404721K5000T19W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y404721K5000T19W
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 21.5K OHM 1/10W 1505
Foi de date: Y404721K5000T19W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y404721K5000T19W
Număr parc Y404721K5000T19W Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 21.5K OHM 1/10W 1505 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14246 pcs Fișa cu date Y404721K5000T19W.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.1W, 1/10W
Tensiune - Defalcare - Grosime (Max) ±2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) Serie V15X5PT
Starea RoHS Tray - Waffle Polarizare 1505
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y404721K5000T19W Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive lui FIFO 2
Descriere extinsă 21.5k Ohm ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1505 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.01%
Descriere RES SMD 21.5K OHM 1/10W 1505 Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil