Y1746124R000B5R
Prezentarea produsului
Număr parc: Y1746124R000B5R
Producator / Marca: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descrierea produsului RES SMD 124 OHM 0.1% 0.6W J LEAD
Foi de date: Y1746124R000B5R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Y1746124R000B5R
Număr parc Y1746124R000B5R Producător Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Descriere RES SMD 124 OHM 0.1% 0.6W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4820 pcs Fișa cu date Y1746124R000B5R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.6W
Tensiune - Defalcare SMD Grosime (Max) ±0.2ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) Serie SMR3DZ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 3017 J-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului Y1746124R000B5R Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding lui FIFO 2
Descriere extinsă 124 Ohm ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 124 OHM 0.1% 0.6W J LEAD Acoperire, Tipul carcasei Metal Foil